Pharmactive Nefes Teknikleri Semineri

Ocak 4, 2017

25 Aralık 2016 günü Titanic Deluxe Belek’te, Pharmactive firmasının satış temsilcilerine yönelik toplantılarında, “Doğru nefes, nefes teknikleri ve kahkaha yogası” üzerine bilgileri paylaştığım güzel bir buluşma gerçekleşti.

Seminerde doğru nefes ve önemi üzerine konuştuk ve katılımcıların günlük hayatlarına taşıyabilecekleri, stres, kaygı, öfke ve gerginlik anlarında uygulayacakları nefes tekniklerini paylaştım. Ardından nefes teknikleri ile bir arada uygulandığında  yüksek fayda sağlayan kahkaha yogası çalışması da yaptık ve güzel bir ekiple pek keyifli anlar yaşadık.

Doğru nefes alma üzerine bilgileri paylaşmak bende hep çok iyi hisler bırakıyor. Bir de üzerine kahkaha yogası yapmak işi daha da keyifli hale getiriyor. Salondan mutlulukla ve rahatlamış olarak ayrılan yüzleri görmek, yaptığım işin en harika taraflarından birisi.

Şükran duygularıyla ve mutlulukla tamamladığım bir eğitim oldu. Katılımları için Pharmactive firması yöneticilerine, çalışanlarına ve toplantıyı organize eden, güleryüzlü ekibiyle ihtiyaçları en güzel şekilde karşılayan Galaksi Turizm’e tekrar teşekkür ederim:)

Başka bir eğitim ve seminerde yeniden buluşmak dileğiyle.

Sevgiyle,

Elif Şandan Doygun

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2015 Nefes ve Yaşam
Tüm Hakları Saklıdır
Elif Şandan Doygun
0535 895 44 71   info@nefesveyasam.com
Nefes ve Yaşam