Denizli “Nefes Teknikleri, Çocuk Yogası, Kahkaha Yogası” semineri

Mayıs 27, 2014

Bu işin pek çok güzel yanı var. Ama benim için en güzel yanı tatlı, güzel insanlarla tanışma, buluşma şansı vermesi bana.. Yine o buluşmalardan birisini Denizli’de yaşadık, bu geçtiğimiz hafta sonu.

25 Mayıs Pazar günü Denizli’nin en iyi anaokullarından birisinde, Yamaç Anaokulu’nda, farklı meslek gruplarından güzel insanlarla “Yetişkinler ve Çocuklar için Nefes Teknikleri & Çocuk Yogası & Kahkaha Yogası” seminerinde bir araya geldik.

Pek keyifli anlar yaşadık.. Fotoğraflar size bir kısmını yansıtacak o güzel anlarımızın:)

Nefes“in, “kahkaha“nın birleştirici, rahatlatıcı gücü öyle özel ki..  Dilerim tüm paylaştığım bilgiler ve teknikler hem katılımcılara, hem beraber çalıştıkları öğrencilerine, hem de etraflarına şifa olsun, iyi gelsin..

Organizasyonu gerçekleştiren Sevgili Onur Atakan’a ve yine organizasyonda emeği çok olan Sevgili Erinç Özmen’e; bizleri her şeyiyle harika ağırlayan, insanın içini açan Yamaç Anaokulu’nun sahipleri Sevgili Sıdıka ve Talip Çabuk çiftine ve kendilerini kahkahalarına, nefeslerine, çocuk hallere özgürce teslim eden tüm katılımcılara çok teşekkürler.♥

Yeniden buluşmak dileğiyle.

Sevgiyle,

Elif Şandan Doygun

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2015 Nefes ve Yaşam
Tüm Hakları Saklıdır
Elif Şandan Doygun
0535 895 44 71   info@nefesveyasam.com
Nefes ve Yaşam