Nefes Teknikleri Workshop – İstanbul

Nisan 9, 2014

Ve biz 2. kez Baraka Yoga‘da Nefes Teknikleri Workshop’u için buluştuk:)

6 Nisan 2014 Pazar günü, İstanbul Baraka Yoga’da konumuz “doğru nefes“, “nefes teknikleri” ve “kahkaha yogası” idi.  15 – 65 yaş aralığını kapsayan harika bir grupla beraberdim.

Doğru nefesin yanı sıra; stres, kaygı, öfke, panik atak, kaygı bozukluğu gibi bizi olumsuz etkileyen duygu durumlarında, nefesimizden nasıl faydalanabileceğimizin yollarını konuştuk ve bu alandaki nefes tekniklerini beraber çalıştık. Ayrıca kahkaha yogası tekniğini de deneyimledik ve derin, uzun, sesli kahkahalar attık  beraber:)

Bu workshop’un bana en güzel hediyelerinden birisi de, üniversite mezuniyetinden beri görüşme imkanı bulamadığımız Sevgili Nihan Şık Bacaksız ile bir araya gelme şansı oldu.. Kavuşmak ne güzel şey.. ♥

Bizi yine harika ağırlayan Baraka Yoga‘nın sahibi Sevgili Ece Ekincioğlu‘na ve kendilerini nefeslerine teslim eden değerli katılımcılara çok teşekkür ediyorum.

Ve kocaman bir teşekkür de, bize bu güzel deneyimleri, buluşmaları yaşatan sevgili “nefes”imize gelsin..

Nefes, her şeydir.. ♥

* Fotoğraflar yine Sevgili Ece’nin kamerasından:) 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 YORUM “Nefes Teknikleri Workshop – İstanbul”

 1. Elcin Onaran dedi ki:

  Merhabalar,

  Epeydir kulak kabarttigim ama cok da ilgilenmeye firsat bulamadigim bir konuydu nefes. Ancak yogunlugum sebebiyle katilmayi cok istedigim halde katilamayacagim gibi duruyor.Bu yuzden bizim yasadigimiz sitemizde boyle bir workshop duzenlemek mumkun mudur?

  Ilginiz icin tesekkurler..

  1. Elif Şandan Doygun dedi ki:

   Merhaba Elçin Hanım,

   İlginize ve mesajınıza ben teşekkür ederim.

   Talepler doğrultusunda farklı şehirlere, “Nefes” konusunda seminerler, workshop’lar ve eğitimler düzenlemek üzere ziyaretlerde bulunuyorum.

   Size aşağıda e-mail adresimi gönderiyorum. Hangi şehirde yaşadığınız ve şehrinizde böyle bir workshop yapabileceğimiz bir yer var mıdır, gibi konularda bilgi verebilirseniz, o doğrultuda bir organizasyon düzenleyebiliriz..

   Sevgiyle,
   Elif Şandan Doygun
   nefeskocu@gmail.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2015 Nefes ve Yaşam
Tüm Hakları Saklıdır
Elif Şandan Doygun
0535 895 44 71   info@nefesveyasam.com
Nefes ve Yaşam