Harika geçen bir yoga tatilinden anlar, anılar..

Mayıs 29, 2015

Merhabalar:)

Yoga tatili sonrası harika bir enerjiyle dolup taşarken yazıyorum bu satırları:)

Çok güzel insanların bir araya geldiği, harika bir grupla 22-24 Mayıs tarihleri arasında Adrasan’da yoga, nefes, kahkaha yogası ve meditasyon çalışmaları için buluştuk. O kadar samimi, yakın, akışa teslim olmuş, olanı olduğu haliyle kabul eden bir enerjiyle doluyduk ki hepimiz, o yüzden yoga tatilimizin her anı çok güzeldi.. Ve içimiz şükran duygusuyla doldu taştı. Doğa, ışığıyla, rüzgarıyla, muhteşem sesleriyle bize hep destek oldu, içimizden daha bir taştık bu güzellikler karşısında.

Bu tatile katılımlarıyla; kalplerini, kendilerini en içten şekilde açan tüm misafirlere tekrar çok teşekkür ediyorum. İyi ki yollarımız kesişti.. Çok değerli anlar, anılar bıraktınız kalbimde. İyi ki varsınız, hep var olun huzurla..

Ve bize ev sahipliği yapan Papirus Hotel’e ve özellikle tatil süresince bizleri ağırlayan ve her türlü yardımı sağlayan, Gelidonya Feneri yürüyüşümüzde de bize rehberlik eden ve fotoğraflarımızı bol bol çeken Sevgili Serkan Konuralp’e de çok teşekkürler:)

Her şey paylaşınca güzel; paylaşınca büyüyor, taşıyor, aşıyor gidiyor bizi. Yogayı, nefesi, kahkahayı, meditasyon anlarını sizlerle paylaşmaktan çok büyük mutluluk duydum..

Yollarımız yine, yeni, yeniden kesişsin dilerim en kısa zamanda.

Çok sevgiler gönderiyorum, sıkı sarılmalarla beraber:)

Namaste ♥

* Fotoğrafları, değerli misafirlerimizin izinleri dahilinde yayınlıyorum..

* Kapak fotoğrafı şu adresten alınmıştır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2015 Nefes ve Yaşam
Tüm Hakları Saklıdır
Elif Şandan Doygun
0535 895 44 71   info@nefesveyasam.com
Nefes ve Yaşam