Antalya Diş Hekimleri Odası

Kasım 23, 2013

22 Kasım, Dünya Diş Hekimleri Günü. Ve 22 Kasım tarihinde, bu kapsamda her sene, şehirlerimizdeki Diş Hekimleri Odaları, odaya kayıtlı hekimler için seminerler düzenliyorlar, organizasyonlar yapıyorlar.

Bu yıl Antalya Diş Hekimleri Odası, oldukça stresli ve yorucu bir iş gerçekleştiren değerli diş hekimlerimizin gününde, hekimlerimizin streslerini, yorgunluklarını azaltabilmek adına Nefes Teknikleri semineri vermek üzere beni davet ettiler. Ramada Plaza’da gerçekleşen bu özel gecede, hekimlerimizle bir arada olmak çok mutluluk vericiydi benim için.

Doğru nefesin öneminden ve adımlarından bahsettik. Ve nefes teknikleri ile, stresi, kaygıyı, öfkeyi azaltacağımız egzersizler yaptık. Katılımları, ilgileri harikaydı..

Ve seminerden sonra da, meslekte 30. yılını kutlayan diş hekimlerimize plaketleri sunuldu.

Böyle değerli ve güzel bir toplulukla bir arada olmak çok güzel ve özeldi benim için de.. Dilerim o akşamki seminer, hekimlerimize ve törene katılan ailelerine zihnen, bedenen ve ruhen daha sağlıklı olmalarının; “nefes farkındalığı” oluşturmalarının ve kaygılarını, streslerini nefes teknikleriyle azaltmalarının kapılarını açsın..

Bu vesileyle, bu meşakkatli mesleği icra eden değerli diş hekimlerimizin günlerini tekrar kutluyor; Antalya Diş Hekimleri Odası Başkanı Sayın Hüseyin Tunç ve yönetim kurulu üyelerine bu güzel organizasyon için tekrar teşekkür ediyorum.

Sevgi ve Şükranla..

Elif Şandan Doygun

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2015 Nefes ve Yaşam
Tüm Hakları Saklıdır
Elif Şandan Doygun
0535 895 44 71   info@nefesveyasam.com
Nefes ve Yaşam