Helen Harper’la Biz Bize “Nefes Teknikleri & Kahkaha Yogası”

Mayıs 13, 2014

Merhabalar,

Ne zamandır buralara yazma şansım olamadı, yoğunluktan.. Bu süreçte çok güzel etkinlikler oldu. Bunlardan birisi de 6 Mayıs günü Helen Harper ile gerçekleştirdiğimiz etkinlikti.

Geçtiğimiz Salı, Grand Hyatt İstanbul’da, Helen Harper’ın kadınlar için başlattığı “Helen Harper’la Biz Bize” lansımanında, toplantıya katılan basın mensupları ve blogger’lara yönelik “Regl dönemlerinde Doğru Nefes & Nefes Teknikleri & Kahkaha Yogası ile rahatlama” etkinliği gerçekleşti. Çok keyifli dakikalar yaşadık.

Benim etkinliğim öncesinde Astrolog Sevgili Hande Kazanova, burçlarla ay ilişkisine dair yorumlardan bahsetti. Ayın burçlardaki durumuna göre nelerden etkilendiğimize dair detaylı bilgiler verdi bize. Faydalı bilgiler edindik.

Sonrasında da doğru ve doğal nefesin ne olduğundan, öneminden; nefes teknikleri ile regl dönemlerinde ve gergin, kaygılı, öfkeli olduğumuz anlarda nasıl rahatlayacağımızı konuştuk. Kahkaha yogası kısmında yine karnımız ağrıdı gülmekten:) Bol bol mutluluk hormonu salgıladık, gevşedik.. Özellikle regl dönemlerinde de bu tekniği uygulamak, kadınların sürecini rahatlatmada etkili. Ve yine regl dönemlerinde rahatlatıcı yoga pozlarından bir kaç tanesini deneyimledik, etkinliği tamamlarken.

Bu vesileyle harika insanlarla tanışma fırsatım oldu. Ve üniversiteden arkadaşım, aynı zamanda Helen Harper Pazarlama Müdürü Sevgili Müge Hasbay Öztunç‘u görmek, bu etkinliğin en hoş sürprizlerinden oldu.

Kendilerini nefeslerine ve kahkahalara teslim eden sevgili katılımcılara; pek güzel sohbet etme imkanı bulduğum Helen Harper’ın değerli  yönetici kadrosuna ve bu organizasyonu düzenleyen Taktik İletişim‘in harika ekibine çok teşekkürler.

Sevgiyle,

Elif Şandan Doygun

edit: Helen Harper firmasının ajansı pek güzel geçen bu etkinliğimizle ilgili bir video hazırlamış. Videonun altında da etkinlikten görseller yer alıyor. İyi seyirler:) (14.08.2014)

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2015 Nefes ve Yaşam
Tüm Hakları Saklıdır
Elif Şandan Doygun
0535 895 44 71   info@nefesveyasam.com
Nefes ve Yaşam