Antalya Nefes & Çocuk Yogası Semineri

Mayıs 19, 2013

18- 19 Mayıs 2013 tarihlerinde, çok güzel bir şey yaptık ve “Orff Schulwerk okul uygulamaları” ile “Nefes teknikleri & Çocuk yogası” seminerlerini yan yana getirdik:)

İlk gün değerli Orff Schulwerk eğitmeni Onur Erol, alanında uzman öğretmenlerimize orff eğitimi verdi. 19 Mayıs’ta ise bu keyifli gruba “Nefes teknikleri & Çocuk yogası” semineri verdim ve  beraber nefesler aldık, kahkaha yogası yaptık, çocuk yogası ve faydaları üzerine sohbet ettik..

Grubumuzda müzik öğretmenleri, okul öncesi öğretmenleri, sınıf öğretmenleri ve halk oyunları öğretmeni vardı. Böyle güzel bir grupla bir araya gelmemize vesile olan, organizasyonu yapan sevgili Onur Atakan Bozkurt‘a tekrar teşekkürler..

Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor bayramımızda, geleceğimiz olan çocuklara, gençlere güzel bilgiler aktarılması niyetiyle gerçekleşen bu seminerde yaptığımız tüm uygulamalar, dilerim katılımcılarımıza iyi gelsin, kalplerini  açsın, yorgunluklarını – gerginliklerini azaltsın ve çocukların – gençlerin bu bilgilerden faydalanmalarına vesile olsunlar..

Gruptaki öğretmenlerimizden,  sevgili Tamer Yiğitoğlu eğitimlerin fotoğraf çekimlerini gerçekleştirdi. Bir kez daha teşekkürler emeğine.. Onur Bey’in ilk gün gerçekleşen eğitiminden de birkaç kare bulacaksınız aşağıdaki albümde.

Yeniden bir araya gelmek dileğiyle..

Sevgiyle..

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

© Copyright 2015 Nefes ve Yaşam
Tüm Hakları Saklıdır
Elif Şandan Doygun
0535 895 44 71   info@nefesveyasam.com
Nefes ve Yaşam